به یاد زنده یاد پرویز ورجاوند
  
 یادبود چهلمین روز درگذشت پرویز ورجاوند: جمعه - ۲۹ تیرماه - ۱۰:۰۰ بامداد - مسجد فخر
 
آرشیو
 
شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1386
پیام تسلیت سازمان دانش آموختگان در خصوص درگذشت دکتر ورجاوند
یکشنبه، 20 خرداد 1386

ادوارنیوز: روابط عمومی سازمان دانش آموختگان در اطلاعیه ای درگذشت دکتر ورجاوند عضو فقید شورای رهبری جبهه ملی ایران را تسلیت گفت:

در نهایت تاسف و تاثر یکی دیگر از مبارزین صدیق ملی ایران از میان ما رفت دکتر پرویز ورجاوند سخنگو وعضو شورای رهبری جبهه ملی ایران که عمری خالصانه و صادقانه در راه اعتلای آزادی و ترقی ایران زمین نهاد. و در ایران شداید و مصائب فراوانی را متحمل شد خلعت رحلت پوشید و به سرای باقی شتافت.

دکتر ورجاوند با تلاش در جهت رشد علمی و پاسداری از حریم علم و فرهنگ و ادب پارسی و تاریخ تمدن کهن و مبارزه با استبداد و ظلم و تلاش در جهت پآزادی و برابری و دموکراسی و وفاداری به آرمانهای نهضت ملی ایرانیان در احیای حاکمیت مردم کارنامه درخشان و نامی خوش از خود به یادگار نهاد و در این راه همواره مورد جفا و آزار قرار داشت

سازمان دانش آموختگان ایران اسلامی( ادوار تحکیم وحدت) ضمن پاسداشت مقام والای ایشان، این ضایعه را به همه علاقمندان به مهین و اعضاء، فعالان و رهبران نهضت ملی ایران ، خصوصا جبهه ملی و خانوده ایشان تسلیت عرض نموده ، از درگاه باری سبحانه غفران و رضوان برای ایشان و صبر برای خانواده و همرزمان آن عزیز را خواستاریم. یادش همیشه زنده، روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

روابط عمومی سازمان دانش آموختگان

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 82679


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
Image and video hosting by TinyPic